AKADEMIA ARTYSTYCZNA – ZAPROJEKTUJ WŁASNĄ MARKĘ

W dniach 27-28 maja zapraszamy na trzecie i OSTATNIE warsztaty z cyklu: AKADEMIA ARTYSTYCZNA- ZAPROJEKTUJ WŁASNĄ MARKĘ.

Chcesz by Twoja praca i zaangażowanie były widoczne i miały dobrą, zbudowaną przez Ciebie, niepowtarzalną markę? Zapisz się na warsztaty z projektowania logo!

Jeśli masz swój sklepik z niezwykłymi przedmiotami, kanał w Internecie w którym prezentujesz interesujące tematy, grasz ze znajomymi w zespole fajną muzykę, lubisz robić znajomym własnoręcznie wykonane osobiste prezenty, chcesz oznaczać swoje wyroby lub po prosu chciałbyś mieć swój znak identyfikacyjny zapraszamy na warsztaty!

Zbuduj rozpoznawalną identyfikację wizualną i pracuj nad umocnieniem swojej marki.

Nie masz żadnych doświadczeń w projektowaniu? Nie szkodzi, kurs jest dostępny dla każdego. Swój pomysł możesz zrealizować jako plik gotowy do użycia w druku lub do publikacji w sieci WWW. Poznasz też sposoby obróbki i przygotowania grafik do druku lub do Internetu. Poznasz podstawy programów Adobe Illustrator i Photoshop.

Potrzebujesz projektowej realizacji do portfolio na studia plastyczne? To świetny moment, żeby zacząć przygodę z projektowaniem graficznym.

Prowadzący warsztaty: dr Marcin Klag.

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny.

Szczegółowe informacje oraz wymagane w procesie rekrutacji dokumenty znajdziecie Państwo pod linkiem: https://laboratoriumzmyslow.up.krakow.pl/…/rekrutacja…/