Przejdź do treści

Opiekunowie roku

Digital Design I stopień
I rok — mgr Jacek Doroszenko, jacek.doroszenko@up.krakow.pl
II rok — mgr Katarzyna Cichecka, katarzyna.cichecka@up.krakow.pl
III rok — dr Marzena Kolarz, marzena.kolarz@up.krakow.pl
Design I stopień
I rok — mgr Natalia Jurczak-Nowak, natalia.jurczak-nowak@up.krakow.pl
II rok — mgr Anna Węgrzyniak, anna.wegrzyniak@up.krakow.pl
III rok — mgr Ewa Protasiewicz, ewa.protasiewicz@up.krakow.pl
Grafika I stopień
I rok — mgr Mateusz Rafalski, mateusz.rafalski@up.krakow.pl
II rok — mgr Dominika Bobulska, dominika.bobulska@up.krakow.pl
III rok — dr Magdalena Lazar, magdalena.lazar@up.krakow.pl
Komunikacja wizualna I stopień
I rok — dr Anna Zabdyrska, anna.zabdyrska@up.krakow.pl
II rok — mgr Barbara Janczak, barbara.janczak@up.krakow.pl
III rok — mgr Chrabąszcz-Tarkowska, monika.chrabaszcz-tarkowska@up.krakow.pl
Sztuka i media I stopień
I rok — dr Bartosz Zaskórski, bartosz.zaskorski@up.krakow.pl
II rok — dr Michał Łuczak, michal.luczak@up.krakow.pl
III rok — dr Małgorzata Markiewicz, malgorzata.markiewicz@up.krakow.pl
Art&Design II stopień
I rok — mgr Marta Niedbał, marta.niedbal@up.krakow.pl
II rok — dr Bogna Sroka-Mucha, bogna.sroka-mucha@up.krakow.pl
Sztuka współczesna II stopień
I rok — dr Agata Wójcik, agata.wojcik@up.krakow.pl