Przejdź do treści

Opiekunowie roku

Digital Design I stopień

I rok:

Opiekun roku: mgr Jacek Doroszenko, jacek.doroszenko@up.krakow.pl
Starosta: Natalia Koktysz
Mail grupowy: digitaldesignup2021@gmail.com

II rok:

Opiekun roku: mgr Katarzyna Cichecka, katarzyna.cichecka@up.krakow.pl
Starosta: Robert Płaszczymąka

Mail grupowy: d.design2020.g1@gmail.com, d.design2020.g2@gmail.com

III rok:

Opiekun roku: dr Marzena Kolarz, marzena.kolarz@up.krakow.pl
Starosta: Zuzanna Budzyńska
Mail grupowy: digitaldesignup2019@gmail.com

Design I stopień

I rok:

Opiekun roku: mgr Natalia Jurczak-Nowak, natalia.jurczak-nowak@up.krakow.pl
Starosta: Julia Michałek, julia.michalek@student.up.krakow.pl
Mail grupowy: 1up.design2021@gmail.com, 2up.design2021@gmail.com

II rok:

Opiekun roku: mgr Anna Węgrzyniak, anna.wegrzyniak@up.krakow.pl
Starosta: Natalia Gwiżdż
Mail grupowy: grupa1up@gmail.com – grupa 1, design2020up2@gmail.com – grupa 2

III rok:

Opiekun roku: mgr Ewa Protasiewicz, ewa.protasiewicz@up.krakow.pl
Starosta: Kaja Kropidłowska, kaja.kropidlowska@student.up.krakow.pl
Mail grupowy: grupa1design2019@gmail.com

Grafika I stopień

I rok:

Opiekun roku: mgr Mateusz Rafalski, mateusz.rafalski@up.krakow.pl
Starosta: Maurycy Wojciechowski- Frań, maurycy.wojciechowski-fran@student.up.krakow.pl, maurycywf@gmail.com
Mail grupowy: upgrafikaa@gmail.com, upgrafikab@gmail.com

II rok:

Opiekun roku: mgr Dominika Bobulska, dominika.bobulska@up.krakow.pl
Starosta: Agata Smarzek
Mail grupowy: up.grafika.2020@gmail.com

III rok:

Opiekun roku: dr Magdalena Lazar, magdalena.lazar@up.krakow.pl
Starosta: Julia Futyma, julia.futyma@student.up.krakow.pl
Mail grupowy: ws2019grafika@gmail.com

Komunikacja wizualna I stopień

I rok:

Opiekun roku: dr Anna Zabdyrska, anna.zabdyrska@up.krakow.pl
Starosta: Gabriela Maciaszek
Mail grupowy: kwup2021.1@gmail.com, kwup2021.2@gmail.com

II rok:

Opiekun roku: mgr Barbara Janczak, barbara.janczak@up.krakow.pl
Starosta: Nela Tąta
Mail grupowy:

III rok:

Opiekun roku: mgr Chrabąszcz-Tarkowska, monika.chrabaszcz-tarkowska@up.krakow.pl
Starosta: Marta Ciesielska

Sztuka i media I stopień

I rok:

Opiekun roku: dr Bartosz Zaskórski, bartosz.zaskorski@up.krakow.pl
Starosta: Maciej Mirowski, tel. 690 192 291
Mail grupowy:

II rok:

Opiekun roku: dr Michał Łuczak, michal.luczak@up.krakow.pl
Starosta: Artur Rychta
Mail grupowy:

III rok:

Opiekun roku: dr Małgorzata Markiewicz, malgorzata.markiewicz@up.krakow.pl
Starosta: Katarzyna Ziółkowska, katarzyna.ziolkowska1@student.up.krakow.pl
Mail grupowy:

Art&Design II stopień

I rok:

Opiekun roku: mgr Marta Niedbał, marta.niedbal@up.krakow.pl
Starosta: Arkadiusz Typkiewicz
Mail grupowy: up.artdesign2021@gmail.com

II rok:

Opiekun roku: dr Bogna Sroka-Mucha, bogna.sroka-mucha@up.krakow.pl
Starosta: Wiktoria Cieśla
Mail grupowy:

Sztuka współczesna II stopień

I rok:

Opiekun roku: dr Agata Wójcik, agata.wojcik@up.krakow.pl
Starosta: Karolina Nawrot, nawrotkarolinax@gmail.com
Mail grupowy: sztuka.wspolczesna.krk@gmail.com