Przejdź do treści

Opiekunowie roku

Digital Design I stopień

I rok:

Opiekun roku: mgr Marcin Wojciechowski, marcin.wojciechowski@up.krakow.pl
Starosta: Albert Jarzyna
Mail grupowy: digitaldesignup2019@gmail.com

II rok:

Opiekun roku: mgr Jacek Doroszenko, jacek.doroszenko@up.krakow.pl
Starosta: Natalia Koktysz
Mail grupowy: digitaldesignup2021@gmail.com

III rok:

Opiekun roku: mgr Katarzyna Cichecka, katarzyna.cichecka@up.krakow.pl
Starosta: Robert Płaszczymąka
Mail grupowy: d.design2020.g1@gmail.com, d.design2020.g2@gmail.com

 

Design I stopień

I rok:

Opiekun roku: mgr Aleksandra Satława, aleksandra.satlawa@up.krakow.pl
Starosta: Michał Biedroń
Mail grupowy:

II rok:

Opiekun roku: mgr Natalia Jurczak-Nowak, natalia.jurczak-nowak@up.krakow.pl
Starosta: Adamczyk Weronika
Mail grupowy: 1up.design2021@gmail.com, 2up.design2021@gmail.com

III rok:

Opiekun roku: mgr Anna Węgrzyniak, anna.wegrzyniak@up.krakow.pl
Starosta: Natalia Gwiżdż
Mail grupowy: grupa1up@gmail.com – grupa 1, design2020up2@gmail.com – grupa 2

 

Grafika I stopień

I rok:

Opiekun roku: mgr Anna Juszczak, anna.juszczak@up.krakow.pl
Starosta: Kamila Hyrilk
Mail grupowy:

II rok:

Opiekun roku: mgr Mateusz Rafalski, mateusz.rafalski@up.krakow.pl
Starosta: Maurycy Wojciechowski- Frań, maurycy.wojciechowski-fran@student.up.krakow.pl, maurycywf@gmail.com
Mail grupowy: upgrafikaa@gmail.com, upgrafikab@gmail.com

III rok:

Opiekun roku: mgr Dominika Bobulska, dominika.bobulska@up.krakow.pl
Starosta: Agata Smarzek
Mail grupowy: up.grafika.2020@gmail.com

 

Komunikacja wizualna I stopień

I rok:

Opiekun roku: mgr Marta Szmyd, marta.szmyd@up.krakow.pl
Starosta: Klaudia Jędrak, Martyna Wronko
Mail grupowy: 

II rok:

Opiekun roku: dr Anna Zabdyrska, anna.zabdyrska@up.krakow.pl
Starosta: Gabriela Maciaszek
Mail grupowy: kwup2021.1@gmail.com, kwup2021.2@gmail.com

III rok:

Opiekun roku: mgr Barbara Janczak, barbara.janczak@up.krakow.pl
Starosta: Nela Tąta
Mail grupowy:

 

Sztuka i media I stopień

I rok:

Opiekun roku: dr Lech Kolasiński, lech.kolasinski@up.krakow.pl
Starosta: Zuzanna Kruczek
Mail grupowy:

II rok:

Opiekun roku: dr Bartosz Zaskórski, bartosz.zaskorski@up.krakow.pl
Starosta: Maciej Mirowski, tel. 690 192 291
Mail grupowy:

III rok:

Opiekun roku: dr Michał Łuczak, michal.luczak@up.krakow.pl
Starosta: Artur Rychta
Mail grupowy:

 

Art&Design II stopień

I rok:

Opiekun roku: mgr Michał Tokarski, michal.tokarski@up.krakow.pl
Starosta: Katarzyna Korzuch
Mail grupowy:

II rok:

Opiekun roku: mgr Marta Niedbał, marta.niedbal@up.krakow.pl
Starosta: Arkadiusz Typkiewicz
Mail grupowy: up.artdesign2021@gmail.com

 

Sztuka współczesna II stopień

II rok:

Opiekun roku: dr Agata Wójcik, agata.wojcik@up.krakow.pl
Starosta: Karolina Nawrot, nawrotkarolinax@gmail.com
Mail grupowy: sztuka.wspolczesna.krk@gmail.com